• 21
  • 22
  • 27
  • 2

Polyfelt TS

Polyfelt TS je mechanicky zpevněná geotextilie z nekonečných vláken ze 100% polypropylenu (PP) plně stabilizovaného proti UV záření. Mechanické vlastnosti materiálu Polyfelt TS zaručují jeho extrémní odolnost proti poškození, vynikající hydraulické vlastnosti a dlouhodobý účinek.

Polyfelt TS je vhodný zejména pro oddělování vrstev při stabilizaci podloží. Proto nachází široké využití při stavbě silnic a železnic a všech typů drenážních systémů. Vyšší dimenze řady Polyfelt TS jsou využívány také jako ochranné geotextilie

Zvláštností na výrobku Polyfelt TS je jakost a vlastnosti jeho nekonečných. vláken. Díky nim geotextilie Polyfelt TS vykazují optimální pevnostní parametry již při nižších "gramážích" (oproti vláknům střižovým), dále vynikající odolnost vůči kyselinám, louhům a organickým substancím. Odolávají extrémním klimatických vlivům jako je mráz, horko nebo vlhkost. Jsou velice odolné vůči UV záření a netvoří žádné vedlejší produkty, čímž Polyfelt TS absolutně neškodí životnímu prostředí. Polyfelt TS vykazuje ve všech směrech stejnou pevnost, neexistuje tedy žádný "slabý směr"

Reference Polyfelt TS10 >>>

Reference Polyfelt TS20 >>>

Reference Polyfelt TS30 >>>

Reference Polyfelt TS40 >>>

Reference Polyfelt TS50 >>> 

techdata

certifikace